סעיף בחוזה (יעד מסירת הדירה ) - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • ישראל

  נשלח ע"יישראל 11:12, 27 בדצמבר 2012

  רכשתי דירה חדשה מקבלן , בחוזה רשום תאריך מסירת הדירה30/05/11 , ומשום מה הוכנס גם סעיף נוסף 18 חודשים מיציקת רצפת קומת קרקע של הבית . החוזה נחתם בתאריך 31/07/2009 . אני מבקש לדעת האם זה חוקי להכניס את שתי הסעיפים כייעד ? ( הרי ע"פ הסעיף השני הקבלן יכול להתחיל לבנות בעוד מאה שנים ! מודה מראש להתייחסותך !!!

  השב
 • 11:14, 31 בדצמבר 2012

  ישראל שלום,
  לכאורה, ומבלי לקרוא את הסכם המכר, נראה כי תאריך המסירה ביום 30.5.11 גובר על הסעיף הנוסף.
  בהצלחה,

  תגובה
 • 15:39, 5 ביולי 2016

  שלום רב. בשנת 2013 חתמתי על חוזה רכישת דירה חדשה מקבלן. בחוזה הוכנסו תאריכי מסירה משוערים רבים מיום חתימת החוזה. לבקשתינו הקבלן הכניס בחוזה תאריך מוגדר -נמוך יחסית מכל שאר התאריכים המשוערכים שהיו בחוזה. תאריך המסירה היה רק אחרי חצי שנה מהתאריך המוגדר ולהגנתו טען הקבלן שעמד בעל תנאי החוזה משום שמסירת הדירה בוצעה במסגרת התאריכים המשוערכים שהיו בחוזה. ולראיה הוא אומר לי "הנה חתמת !" האם אין כאן הטעיה וחוסר תום לב מצד הקבלן? יש לציין שלפי הסעיפים שאני חתום בתחתיתם הקבלן "כיסה" עצמו מכל הכיוונים. אני ממש אובד עצות. עצתך בבקשה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.