ועדות מלל החמרת מצב - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
  • שלומי

נשלח ע"ישלומי 13:14, 25 בנובמבר 2014

היה לי תאונת עבודה תאונה 1 קבלתי 10 אחוז לצמיתה יש לי קרע בכתף שמאל תאונה 2 קבלתי 13 אחוז לצמיתה פלוס תקנה 15 שי לי פריצת דיסק גב תחתון הגשתי 2 טביעות להחמרת מצב מלל אישר זימנו אותי לועדות בקרוב הלכתי לעורך דין שייצג אותי בועדות הוא דורש מימני 5000 ש מה זה לו מוגזם כמה אמור לקחת עורך דין בישביל ייצוג פלוס מינוס יש לי מלא מיסמכים וטיפולים כבר שנתיים מה הסיכויי שיקבעו לי בועדה אני לו עובד בגלל מצבי הבריאותי של הנב והכתף אני מוגבל בתנועות אפשר לקבל יעוץ תשובה האם כדאי לקחת עורך דין

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

מנהל הפורום,מנהל הפורום

13:26, 25 בנובמבר 2014

שלומי, לעניין ש"כט עו"ד , ראה תשובתי מיום 20/11/14. לדעתי , יש טעם בייצוג הנכה ע"י עו"ד בוועדות הרפואיות.

תגובה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות