ועדת מל"ל - הסיכוי לקביעת דרגת נכות לצמיתה - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
  • סימו

נשלח ע"יסימו 15:55, 19 בינואר 2015

קרתה לי תאוונת עבודה לפני 3 שנים מלל הכיר היתה ועדה לפני שנה וחצי קבעו לי 10 אחוז לצמיתה פלוס תקנה 15 יש לי פריצת דיסק גב מותני עם הקרנה לרגל שמאל הגשתי החמרת מצב לפני 8 חודשים היתה לי ועדה לפני חודש וחצי בדק אותי אורטופד שלחו לי מכתב זימון נוס ף לבדיקה אצל נוירולוג מכיוון שעשיתי איאם גי לרגל שמאל היתי בבדיקה בועדה לפני 20 יום אני מקריא את המכתב הנדוןחוות דעת רופא מומחה יועץ לוועדה רפואית תביעתך לגימלת נכות מעבודה המשך לידיעתך ביום פלוני דן בעיניינך רופא מומחה בתחום הנוירולוג לידיעתך הרופא ממליץ אחוזי נכות לצמיתות לתשומת ליבך חוות דעתתועבר לועדה רפואית שתקבע את דרגת נכותך שאלתי היא האם יש סיכוי שיקבעו לי דרגה נכות לצמיתה כי אני בועדה ביקשתי נכות זמנית ומה אני אמור לקבל אני מתנצל על הכתבה הארוכה אבקש תשובה תודה רבה ויום טוב

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

מנהל הפורום,מנהל הפורום

09:45, 20 בינואר 2015

סימו שלום, לפי המידע שרשמת, נראה כי הוועדה קבעה לך נכות לצמיתות. אני מציעה שתמתין לתוצאות הוועדה הרפואית . באם התוצאות לא יהיו לרוחך, תוכל להגיש ערר .

תגובה
  • 16:40, 25 בינואר 2015

בהמשך לכתבה מ 20 1 202015 שלחו לי מכתב מביטוח לאומי של הבדיקה של נורוילוג מומחה סיכום דיון מהועדה הועדה קבעה כי קיימת החמרה בתחום הנורוילוגי וקובעת נכות בשיעור 5 אחוז לפי סעיף 32 1 א המחציתו מזה אומר מגיע לי איזה שהיא קיצבה תקראי משרשמתי לך מ 19 1 2015 ותיתני לי תשובה בבקשה תודה

תגובה
  • 09:21, 26 בינואר 2015

בוקר טוב את יכולה לתת לי תשובה

תגובה
  • 09:24, 26 בינואר 2015

את יכולה לתת לי תשובה מכתבה של 19 1 2015 ושל 25 1 2 0 15 תודה ויום טוב

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

מנהל הפורום,מנהל הפורום

09:23, 27 בינואר 2015

סימו, תהייה זכאי למענק חד פעמי

תגובה
  • 13:38, 27 בינואר 2015

תודה

תגובה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות