האם פנו מקרן הפנסיה לקופת חולים, המרכז לבריאות הנפש לקבלת התיק הרפואי? - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
 • גל

  נשלח ע"יגל 17:05, 20 באוקטובר 2015

  ברצוני לברר האם קרן הפנסיה אכן פנתה לקופת חולים, למרכז בריאות הנפש בעיר ועוד על מנת לקבל את התיק הרפואי. האם לאחר שקרן פנסיה מבקשת חומר רפואי ישנו תיעוד לכך למשל בקופת חולים במרכז בריאות הנפש וכו'....ואוכל באמת לדעת האם הקרן פנתה ובקשה את החומר?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  08:49, 22 באוקטובר 2015

  גל שלום, סביר מאד שהקרן פנתה לגורמים שונים לקבלת התיק הרפואי. אפשר לנסות ולפנות למשרד הרשומות הרפואיות של כל מוסד רפואי שבו היית רוצה לבדוק, לבירור האם נעשתה פנייה ע"י גורם כלשהו בעניינך.

  תגובה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות