כיצד אני פותר טעות של חוסר ריכוז בוועדה - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
 • יוגב

  נשלח ע"ייוגב 15:26, 11 בינואר 2013

  עברתי ועדה ראשונה לאחר הפציעה שם פירטתי כל מיני דברים ואז גם קראתי את הנוסח וחתמתי עליו..בדיעבד כשישבתי בבית וקראתי את הפירוט שנשאר אצלי והוא חתום..מהלחץ בוועדה הניסוח של מקום הפציעה לא מספיק טוב ולא מתאר בדיוק את הפציעה,מה אני עושה במקרה כזה? תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  09:36, 13 בינואר 2013

  יוגב, ראה תשובתי ליעל מיום 1/1/13

  תגובה
 • 11:24, 13 בינואר 2013

  יהיה לי כניראה וועדות נוספות שאני לא בטוח אם קשורות או לא לנושא שלא פירטתי מספיק,בכל אופן דיברתי עם המשרדים הבוקר וביקשו שאכתוב את כל הבעיות ואפקסס להם..האם יש לזה משמעות כלשהי ומישהו יקרא את זה בכלל? תודה מראש

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  12:32, 13 בינואר 2013

  יוגב, אם ייתקמו ועדות נוספות, הרי שהחומר יהיה בפני הועדה. תוכל להפנות את הועדה לחומר שכתבת ותסביר שבפעם הקודמת לא פרטת את כל התלונות, בשל חוסר ריכוז וכך הועדה תוכל להתייחס לטענותיך. תדאג שזה ירשם בפרוטוקול.

  תגובה
 • 14:27, 13 בינואר 2013

  תודה רבה,שאלה נוספת..האם יש טעם להזכיר תפרים מהפגיעה שנמצאים באיזור הקרקפת אך מוסתרים בגלל השיער?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  09:34, 14 בינואר 2013

  יוגב, יש לציין בפני הועדה כל פגימה שקיימת על מנת שהועדה תבדוק ותקבע האם , בנסיבות העניין, יש הצדקה לקביעת נכות.

  תגובה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות