ועדה רפואית מבטחים קרן פנסיה - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
 • גבי

  נשלח ע"יגבי 18:18, 28 ביוני 2013

  שלום לך עוד מ ו ק השאלה שלי היא כזאת יכול להיות שבמדינת ישראל מלל נותן 100 אכע יציבה ומבטחים מתעלם יכול להתעלם ולהגיד כשיר לעבודה וכן רופא של ביטוח יחים יכול להגיד כשיר לעבודה אפילו אבחון מקצועי שנעשה קבע לא כשיר למצאת עבודה אוו ללימודים יש מצב כזבה במדינה אומריים הפסיקה של מלל קובעת בהרבה מקומות זה נכון לגבי מה שנשאל תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  11:16, 1 ביולי 2013

  גבי שלום, אם הנך מאוכזב מהחלטת הביטוח , הנך יכול להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח בבית המשפט. החלטות המל"ל יכולות לשמש כראיה מטעמך. בכל מקרה , יהיה עליך להגיש חוות דעת רפואית מטעמך. אני ממליצה לך לפנות לעו"ד שייצג אותך בהליך.

  תגובה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות