המל"ל ומבטחים נותנות תשובות שונות - פורום ועדות רפואיות

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 18:52, 18 באוגוסט 2013

  שלום לך עוד קרטיה התשוה בה שלך לא ברורה מלל קובע 100 אכע צימתות איך יכול להיות שועדה אחרת של קרנות פנסיה עים אותם מסמכים רפאיים יכולים לקבוע כשיר לעבודה דבר כזה יכולת לקרות הרי כל מקום עבודה שתלך או תחפש עבודה במסגרת מידינית מי רואים את הנתונים אומרים אי אפשר לי נאמר עשוח לי ועדה בלא ה נוכחותי עדיין לא קבלתי תשובה זה מותר לעשות משל יש לי אכע חברת ביטוח אותם מסמכים רופא מטעם החברה המשיך לי אכע מלא וגם הסתכל בקביעה של מלל איך קרן פנסיה יכולה לע נגד קביעת מלל תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מרב וייס-קרטיה

  עו"ד מרב וייס קרטיה,מנהל הפורום

  08:01, 21 באוגוסט 2013

  שלום, כפי שכתבתי בתשובתי הקודמת, חברות הביטוח אינן כפופות להחלטות המל"ל. משאלתך הבנתי כי אין עדיין תשובה מחברת הביטוח ולכן יש מקום להמתין לתשובה. כפי שציינתי , אם החלטת חברת הביטוח אינה תואמת את מצבך, כדאי להגיש תביעה בביהמ"ש ואת כל הטענות שלך כנגד חברת הביטוח , תוכל להפנות לבהימ"ש שיכריע בעניין.

  תגובה

מעמדה של ועדה רפואית הוא כמעמד ערכאה שיפוטית המוסמכת לקבוע את דרגת נכותו של הנכה במשרד הביטחון. על בסיס קביעת דרגת הנכות האמורה, נקבעות הזכויות המגיעות לנכי צה"ל.
פורום זה עוסק  בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות להליכים בפני הועדות הרפואיות שבמשרד הביטחון והביטוח הלאומי. בין היתר, יהיה מענה לשאלות בענין זימון, הכנה נכונה  וייצוג בפני הועדות הרפואיות הנ"ל כולל ערעורים לועדות רפואיות עליונות (משרד הביטחון) וועדות רפואיות לעררים (ביטוח לאומי), הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי על החלטת הועדה הרפואית העליונה (משרד הביטחון) וערעורים לבית הדין האזורי לעבודה על החלטה של ועדה רפואית לעררים (ביטוח לאומי) . 
קראו בנושאועדה רפואית: עצות מעשיות