• 31 בדצמבר 2012

  3 פריצות דיסק עם לחץ מרכזי בגב תחתון

  שלום
  עברתי תאונה קשה רב מערכתית
  וחלק מפגיעותיי זה בגב התחתון(לדעתי יש הרבה פגיעות עוד שלא עלו עליהן)
  מדובר על 3 פריצות דיסק עם לחץ מרכזי ללא כל שינוי שעשוי להראות כניווני לפחות לפי תוצאות הבדיקות...ללא הצרות,התייבשות שינויי מפרק וכדומה
  הרגליים שלי נחלשו מאוד יש לי דרופ פוט קשה ברגל אחת הemg יצא לא טוב והסבל נוראי ביותר.בוועדה רפואית שעברתי אמרו ישר "שינוי ניווי" וניסו לבטל קשר לתאונה שעברתי.
  הדבר מתסכל אותי מאוד כי אני סובלת מזה ומאוד והדבר הרס לי את החיים.אני יודעת שזה נגרם מהתאונה במיוחד לאור הבדיקות הדמיה ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה ומה לעשות.
  עצות יתקבלו בברכה.
  תודה

  31 בדצמבר 2012
 • מנהל הפורום ד״ר נחשון רנד 31 בדצמבר 2012

  פריצות דיסק

  שלום ריקי
  הטענות שלך מחייבות בדיקה באם אכן הכל חבלתי ואין כל עדות לממצא ניווני ברור שיש טעם לנהל מאבק להוחת צדקתך. גם אם יש מרכיב ניווני אם לא סבלת מבנה משמעותית טרם התאונה הרי שסביר שהתאונה הוותה גורם משמעותי להחמרה. כך או כך נראה שאם את רוצה למצות המגיע לך עליך להגיש ערעור ולהיעזר בשירותים מקצועיים של מומחים בתחום - עורך דין מומחה בתביעות נזקי גוף ומומחה עמוד שדרה שיוכל להכין חוות דעת משפטית מבוססת שתתמוך בטענותיך. בדקי ראשית בדחיפות מה המועד האחרון לערעור והגישי הודעה שאת מערערת ותצטרפי חוות דעת וכתב ערעור מנומק בהמשך על מנת שלא תאבדי את זכותך לערער. מאוחר יותר ניתן לבדוק התיעוד הקיים כולל פרוטוקול הועדה הרפואית על מנת לברר אם נפלן בעבודתת הועדה ליקויים העשויים לעזור לבסס את הערעור שלך.
  בכל מקרה אם תרצי לתאם פגישת יעוץ מסודרת או עריכת חוות דעת בעיינך את מוזמנת לפנות לתאם זאת מול משרדי בטל 03-7645400/1/2
  בהצלחה
  ד״ר נחשון רנד

  31 בדצמבר 2012
  • 31 בדצמבר 2012

   פריצות דיסק

   שלום שוב,
   תודה על תשובתך הארוכה אך העינינית,
   אשקול הצעתך בהחלט וכבר פניתי לבקשת ערער שהתקבל.
   אוסיף ואומר שאני בחורה צעירה ללא עבר אורטופדי חריג משאר היישוב,
   מה שכן טרם הוועדה ביצעתי 2 בדיקות.הראשונה בסמיכות למועד התאונה(שבועיים בערך) והשנייה בהפרש של סביבות חצי שנה ושם נצפתה החמרה גם בהדמיה-שוב כמו שאמרתי קודם, כפי שצויין בפיענוח ללא סימני מחלה.
   תודה שוב

   31 בדצמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?