לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מתן כ

הזמנת תעודת לידה מרומניה בשביל הוצאת דרכון הונגרי

שלום רב, סבא שלי נולד ברומניה, וסבא-רבא שלי נולד בהונגריה. אני מעוניין להוציא דרכון הונגרי (במקרה שלי התהליך של הוצאת הדרכון ההונגרי יהיה הרבה יותר קצר מהתהליך של הוצאת דרכון רומני) וכדי להוציא דרכון הונגרי אני צריך להוכיח את הקשר שלי לסבא-רבא מהונגריה, והקשר עובר דרך הסבא מרומניה. אני מחפש עורכי דין בארץ שיהיו מוכנים להזמין את תעודת הלידה של סבא שלי מרומניה, מבלי להגיש בשבילי בקשה לאזרחות רומנית. עד כה שוחחתי עם כמה עורכי דין המטפלים באזרחות רומנית ומסתבר שהם לא נותנים שירות ספציפי של הזמנת תעודת לידה מרומניה. אשמח לקבל עצות בעניין

חיים ינאי

הרומנים לא מוציאים מסמכים של מעמד אישי רק לאנשים שמוכיחים קירבה למנוח. לכן עליך ראשית כל להוכיח במסמכים מתורגמים לרומנית ומאושרים כי אתה הנכד של המנוח. רומניה החדשה הוקמה ב-1/12/18 . יכול להיות שהסבא רבא שלך נולד לפני תאריך זה ובאיזה עיירה שכבר לא קיימת לכן הליך ההוצאה הוא לא פשוט וכרוך בהוצאות. אני מציע להמשיך לחפש ובמקרה הצורך תוכל לפנות למשרדי.

מתן כ

סבא רבא שלי לא קשור להזמנת התעודה מרומניה (כפי שציינתי, סבא-רבא נולד בהונגריה). סבא שלי נולד בסאטו-מארה, העיר בהחלט קיימת. אשמח לפנות למשרדך להמשך הבירור. תודה על תשובתך

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דרכון רומני - אזרחות רומנית