דרכון רומני ברומניה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 17:59, 11 באוגוסט 2012

  שלום, אני קיבלתי אזרחות רומנית ואני מעוניינת עכשיו להוציא דרכון כמה זמן התהליך לוקח? אילו מסמכים צרכים להגיש? אני אהיה ברומניה בסביבות החודשיים הקרובים , האם יהיה לי מהר יותר להוציא את זה שם? האם פשוט ללכת למשרד הפנים שם ? תודה רבה לי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  עו"ד חיים ינאי,מנהל הפורום

  12:43, 19 באוגוסט 2012

  שלום שלי,
  החוק הרומני מחייב אזרחים רומנים לרשום ולעדכן את פרטיהם האישים במרשם האוכלוסין הרומני. לפיכך יש להמציא תעודת לידה רומנית הנושאת מספר זהות cnp ובמקרה המתאים גם תעודת נישואין רומנית אפילו שהנישואים נערכו במקום אחר. עם מסמכים אלה ניתן לבקש דרכון בקונסוליה הרומנית או לפנות ישר למשרד הדרכונים בבוקרשט רומניה ולבקש שם vrgeanta .
  יש שם הליך של דחיפות שהוא הליך יקר יותר אך יותר מהיר.

  תגובה
 • 16:45, 13 באוקטובר 2012

  אני צאצא הוריי בעלי אזרחות מחדש שקבלו ב1998 האם התהליך לא מהיר יותר קצר יותר וזול יותר אם עושים הכל ברומניה ...הכוונה להוציא אזרחות לי שאני הבן יליד ישראל.האם לא יהיה קצר יותר וזול יותר להתחליל שם?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.