אזרחות רומנית לי ולילדיי - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • רובי

  נשלח ע"ירובי 16:07, 30 בספטמבר 2013

  אבקש לדעת מס. דברים : אני ילידת רומניה ש עלתה בגיל שנה לארץ . בזמנו אימי ויתרה על האזרחות בכדי לעלות לארץ . כיום אני מעוניינת להוציא לי ול4 ילדיי אזרחות ודרכונים . י ש לי שני ילדים בגיריםממעלמ18 ועוד שני ילדים קטינים 6, 9 . אני גרושה בשנית . הייתי רוצה לדעת מה הפרוצדורה וכמה זמן היא לוקחת וכמובן עלויות . אשמח על תשובה בהקדם . רובי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  09:29, 3 באוקטובר 2013

  את זכאית לבקש אזרחות מחדש.
  redob�ndire de cetăţenie
  צריך ידיעת מה של השפה הרומנית, צריך תעודת לידה שלך מרומניה ולבנות תיק לבקשת אזרחות מחדש ובסופו את צריכה לחתום בפני הקונסול הרומני ולשלם אגרה בסך של כ-1900 ש"ח.
  לאחר מכן ההליך עובר לרומניה לועדה של משרד המשפטים שנותנת את האזרחות ולאחר שמאשרים לך לקבל את ההודעה בכתב וצריכה להתייצב להישבע אמונים בשגרירות. גם שם צריך לדעת לקרוא את השפה הרומנית.
  לאחר מכן יש לרשום את הפרטים האישיים שלך ברומניה, דהיינו, תעודת נישואין או ציון עובדת הגירושין , קבלת מספר זהות ואז את יכולה לבקש דרכון, ההליך לוקח שנה. בשלב מסויים גם הילדים שלך יכולים לבקש את האזרחות באותו הליך.
  מידע זה הוא אינפורמטיבי בלבד ולא מהווה התייעצות משפטית.
  פגישות אישיות רק בקביעה מראש בטלפון 09-9542636

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.