הארכת תוקף דרכון רומני - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • חדווה

נשלח ע"יחדווה 11:33, 22 באוקטובר 2013

מה ההליך שעלי לעבור בשגרירות לצורך הארכת תוקף דרכון רומני?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

10:24, 27 באוקטובר 2013

בהזדמנות הארכת תוקף הדרכון הם בודקים אם הדרכון מלכתחילה ניתן כדין.
    הם דורשים כי למבקש תהיה תעודת לידה רומנית, מספר זהות רומני ואם הוא נשוי גם תעודת לידה רומנית.

תגובה
  • 20:53, 23 באוקטובר 2014

שם תוכן הודעה: הארכת תוקף דרכון רומני
    כמה עולה הארכת תוקף הדרכון?
    האם על בעל האזרחות (כולל קטינים) להתייצב בקונסוליה או מספיק שההורה (האזרח הרומני) יביאו את המסמכים המזהים?
    האם יש לקבוע תור בקונסוליה מראש או פשוט להתייצב בבוקר?
    האם גם על האם לבא (אפילו אם אינה אזרחית רומניה)?

תגובה
  • 12:28, 21 ביולי 2016

שלום רב,
    ברצוני לדעת מה הפרוצדורה להארכת דרכון שפג תוקפו במאי 2016.

תגובה
  • 12:25, 29 בספטמבר 2016

קבלת עזרה וליווי בתהליך הארכת תוקף דרכון רומני. אדגיש כי איני דובר את השפה הרומנית.

תגובה
  • 08:11, 11 באוקטובר 2016

ברשותי דרכון רומני חדש שתוקפו לחמש שנים שקיבלתי זה עתה. לפני כמה ימים נעצרתי על ידי המשטרה ונפתח נגדי תיק שנסגר עקב חוסר עניין לציבור.. האם תהיה לי בעיה בעת חידוש הדרכון מבעוד מועד בעוד ארבע שנים? (ידוע לי שהזמן המשוער לסגירת התיק והשמטתו מתעודת היושר הינו 7 שנים) במידה ולא אצליח למחוק זאת קודם

תגובה
  • 14:12, 5 במרץ 2017

אני וילדי מבקשים להאריך דרכון רומני. כולנו ילידי הארץ. ההורים שלי ילידי רומניה. ילד אחד קטין. בני נמצא בגרמניה ושם ביקשו ממנו מסמך: Clarificarea cetăţeniei române
    מה זה המסמך הזה והאם אצטרך להשיג כזה גם בשבילנו בארץ?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.