דרכון רומני - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • מרי

  נשלח ע"ימרי 17:19, 2 בינואר 2014

  שלום, לאחר מספר שנים (!) שאבא שלי מתכתב עם הרומנים הלוך-חזור לגבי אזרחות, לפני כשנה הוא סוף סוף קיבל מכתב המאשרת את האזרחות שלו. הוא הגיש בקשה לדרכון כדי שאני אוכל להשתמש בזה ולהוציא בקלות את הדרכון גם שלי (שני הוריי ילידי רומניה גאים). כבר כמה שנים שאנחנו ממתינים שמשהו שם ברומניה יזוז, אבל גם לאחר שאבי קיבל את האזרחות עדיין שום דבר לא זז לגבי הדרכון, ויש לו גם עו״ד שעובדת שם כדי לנסות לדחוף את זה עוד קצת.. בנתיים כלום. האם יש לך מושג מה מתעכב כל כך הרבה? בקצב הזה, כמה זמן אמור לקחת עד שינפיקו לו דרכון ובהמשך גם לי? אשמח לדעת אם ידוע על דרך (אולי אחרת) שבה דברים יזוזו קצת יותר. תודה רבה ושבת שלום!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  08:53, 7 בינואר 2014

  דרכון לאזרח ישראלי מנפיקים דרך השגרירות הרומנית בישראל. אני מניח כי העורך דין שלכם ברומניה עושה פעולות לרישום הפרטים האישיים של האבא ברשויות המעמד האישי של רומניה. אין טעם שאני אעלה השערות לעיכוב הממושך לפי דבריך אני מציע כי תפנה לעורך דין ברומניה ותשאל אותו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.