אזרחות רומנית - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 15:14, 4 ביוני 2014

  שלום , סבתא שלי רומניה ועלתה מבוקרשט בגיל 30 . מבדיקה ראשונית אצלה ביית אין לנו תעודות לידה או מסמכים אחרים מרומניה לא יודעת אם זה יעזור אבל לאחרונה אף קיבלה אישור לרנטה מגרמניה א' - אני מעוניינת לברר מה התהליך להוצאת אזרחות ודרכון אירופאי עבורי ב'- האם תקף גם עבור בעלי והילדים ? ג'- מה פרק הזמן שהתהליך אורך ? האם יש דרכי זירוז במידת הצורך ? ד'- מה הם העלויות פחות או יותר ? אני מבררת עבור עצמי אך במידה ואפשרי נרצה לעשות את זה עבור 5 אנשים במשפחתי יחד תודה רבה על תשומת הלב והמענה שרון

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  11:39, 9 ביוני 2014

  שלום רב,
  הבסיס לקבלת אזרחות מרומניה היא שהסבתא שלך נולדה ברומניה ואת זה היא מוכיחה על ידי תעודת לידה. לכן אני מציע להתרכז בהוצאת תעודת הלידה של הסבתא ולא להיכנס לעניינים אחרים של האזרחות.
  עניין הרנטה מגרמניה אין בה כדי לעזור לאזרחות. אם הסבתא שלך תקבל אזרחות, את תהיי זכאית גם כן לבקש וגם ילדייך, אך לא בעלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.