קבלת אזרחות רומנית דרך מולדובה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • אנה

  נשלח ע"יאנה 15:10, 4 באוקטובר 2012

  יש לי תעודת לידה ממולדובה אבל אין לי אזרחות מולדובה. הבנתי שיש כזה תהליך שלמי שיש אזרחות מולדובה יכול להוציא אזרחות רומנית. האם זה נכון? איזה טפסים צריך בשביל אזרחות מולדובה ורומנית? בכמה כסף זה כרוך? תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  11:30, 14 באוקטובר 2012

  שלום רב,
  אין זה נכון שלמי שיש אזרחות מולדבית יכול לקבל אזרחות רומנית.
  השטחים של רפובליקה מולדובה היו חלק מרומניה הגדולה בין השנים 1918-1941 .
  מי שנולד בשטחים של רפובליקה מולדובה, דהיום בתקופה דלעיל, יש להניח כי קיבל בזמנו אזרחות רומנית, אותה צאצאיו יכולים לנצל על מנת לבקש גם הם אזרחות רומנית תוך הליכים לא פשוטים.
  אחרים מרפובליקה מולדובה לא זכאים לקבל אזרחות רומנית

  תגובה
 • 23:05, 4 במאי 2013

  אני עומד כרגע במקרה דומה אך אבא שלי כן נולד בתקופה שציינת אך לא מחזיק באזרחות מולדובית מכיוון שנשללה ממנו כשעלה ביחד עם אימי לארץ. אני נולדתי במולדובה ועליתי ארצה בשנות ה - 90 יחד עם ההורים שלי.

  לאף אחד מאיתנו אין אזרחות מולדובית. האם אני בכל זאת יכול להוציא אזרחות מולדובית ולקבל דרכה אזרחות רומנית ללא לדעת רומנית?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.