אזרחות אירופאית ללא דרכון? - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • עמית

נשלח ע"יעמית 12:39, 9 באוגוסט 2014

שלום, עברתי תהליך קבלת תעודת לידה ומספר זהות רומני שאושרו. כעת אני צריכה להוציא את הדרכון. אני כבר עובדת באופן חוקי בגרמניה במשך שנה וחצי ובן זוגי ואני מעוניינים להנשא פה על מנת לנוכל שנינו להשאר כאן ללא הגבלת זמן. האם אני כבר מוכרת כאזרחית אירופאית ללא הדרכון? האם אוכל לוותר כרגע על הוצאתו אם ברצוני להשאר באירופה ולהנשא? או שהדרכון הוא האישור להיותי אזרחית אירופאית ורק אחרי הוצאתו נוכל להשאר כאן? תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

10:33, 10 באוגוסט 2014

הדרכון הוא המסמך לפיו אדם מזדהה מחוץ לארץ מגוריו. בארץ מגוריו הוא מזדהה עם תעודת זהות. על אף היותך אזרחית רומניה,
    אם את רוצה כי יתחשבו בכך שאת אזרחית רומניה, מחוץ לרומניה ,עליך להציג דרכון רומני בתוקף.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.