אזרחות רומנית, הוצאה להמשך הדורות - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • יובל

  נשלח ע"ייובל 19:48, 13 באוגוסט 2014

  למיטב הבנתי, על מנת להוציא אזרחות רומנית דרך אבי שנולד ברומניה עליי להוכיח את כך שאני היא ביתו. ברצוני לדעת מה נחשב להוכחה כזו? תעודת הלידה שלי בה כתוב את שמי, את שם אבי ואת שם המשפחה היא רלוונטית? בנוסף, כיום אני נשואה ומן הסתם שם המשפחה שלי שונה משם המשפחה המקורי, האם זה עשוי לעצור תהליך שכזה ומה עליי לעשות בנושא על מנת להוציא בכל זאת כאשר שם המשפחה שלי כיום שונה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  09:38, 14 באוגוסט 2014

  הולדת אביך ברומניה אינה מקנה לו או לך אזרחות רומנית זו רק פותחת את הזכות לבקש אזרחות רומנית. הדרך המקובלת היא שאביך יבקש ראשית את האזרחות הרומנית ולאחר מכן את בתור בת של אזרח רומני זכאית לבקש גם כן. הוכחת העובדה שאת בתו של אבא ניתן להוכיח ע"י תעודת לידה וכן תמצית מורחב של אביך. עינין שנוי שם בעקבות נשואין ניתן להוכיח ע"י תעודת נשואין.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.