אזרחות רומנית - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • ליאל

  נשלח ע"יליאל 15:27, 15 באוגוסט 2014

  אמא שלי נולדה ברומניה ובגיל שנה עלתה לארץ עם הוריה , לאחר הגשת בקשה לבירור הסטטוס ברומניה נאמר לנו כי יש לאמא שלי אזרחות >ai cetatenia romana.< עכשיו מה הפרוצדורה על מנת שהיא תקבל את האזרחות הרומנית שלה <ואז אנחנו גם נבקש> מבחינת רומניה ,לא דרך השגרירות בישראל ? האם הם רק צריכים לתת לה מספר ת.ז, ואז להוציא את הדף שהיא אזרחית רומנית שחיה מחוץ לרומניה ואיתו ניתן לבקש דרכון? מה תהיה הפרוצדורה שלנו הילדים שלה <מעל גיל 18> במקרה כזה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  09:21, 24 באוגוסט 2014

  במידה ואמא שלך נשארה עם אזרחות רומנית, יש לגרום לרישום תעודת הנישואין שלה ברומניה לקבל תעודת נישואין רומנית ולקבל מספר זהות רומני ועם מסמכים אלה צאצאיה יכולים לבקש לקבל לרשום את עצמם כאזרחים רומנים על ידי רישום תעודת הלידה שלהם ברומניה וקבלת מספר זהות שם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.