חידוש דרכון - מה נחשב כאישור אזרחות? - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
  • איל

נשלח ע"יאיל 21:44, 16 בפברואר 2015

עו״ד ינאי שלום אני צריך לחדש את הדרכון הרומני - יש לי את כל התעודות מלבד ׳אישור אזרחות׳. בזמנו לא הייתי צריך לעבור השבעה מכיוון שלא בוטלה לאבי האזרחות כאשר עזב את רומניה - כך שאני אזרח מלידה. הטופס היחידי שיש לי הוא מכתב ממשרד הפנים /מדור הדרכונים הכללי בבוקרשט שבו נאמר שאין להם רישום ספציפי לגבי אבל אני בנו של אזרח רומני וכן הסבא והסבתא שלי הם רומנים (כל תאריכי ומקומות הלידה - כולל שלי - ותאריכי העלייה שלהם ארצה מצויינים במכתב). בזמנו קיבלתי את הדרכון בהצגת המסמך הנ״ל. וגם לילדי יש דרכון. כמו שציינתי כל שאר המסמכים קיימים (תעודת לידה , CNP, תעודת נישואין ותעודות לידה לילדים). האם זהו אישור האזרחות שיש להציג בחידוש או שחסר לי מסמך? בתודה איל

השב
  • 21:49, 16 בפברואר 2015

שכחתי לציין שכמובן גם לאבי יש מסמך דומה שמאשר שהוא יליד ואזרח רומניה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.