רישום ת. לידה ונשואין - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 08:41, 19 ביולי 2015

  שלום, מר ינאי! אני מבין שאחרי השבעה צריך לרשום תעודות לידה ונשואין ברומניה דרך הקונסוליה. 1. האם ניתן לרשום דרך הקונסוליה גם תעודות לידה שהונפקו במולדלבה או רוסיה או רק תעודות ישראליות? 2. אם ב- 1) התשובה - לא, אז איך ניתן לרשום את את התעודות האלה ממולדובה או מרוסיה? 3. האם אפשר להגיש בקשה לרישום ת. לידה, קבלת CNP ורישום ת. נשואין בתיק אחד או שזה 2 תיקים נפרדים? 4. האם צריך למסור בתיק הזה את מקור של התעודות והתרגום או שהתירגום הנוטריוני המאושר יספיק? תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  11:25, 19 ביולי 2015

  לאחר ההשבעה כיוון שהפכת לאזרח רומני יש לפי החוק הרומני לרשום את הפרטים האישיים שלך במוסדות המתאימים ברומניה. ניתן לרשום כל תעודת לידה שהיא לאו דווקא ישראלית. הרישום כולל רישום תעודת לידה, קבלת CNP ותעודת נישואין. מבקשים את הכל ביחד על אף שכל דבר ברומניה הולך למקום אחר. צריך למסור את התעודה המקורית עצמה בנוסף לתרגום הנוטריוני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.