בירור הליכים - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 21:54, 27 באוקטובר 2015

  מר חיים ינאי שלום רב, שמי רועי ואני אודה לך מעמקי לבי אם תוכל לעזור לי. אנסה לא להלאות בטקסט ולהיות תמציתי. שלחתי את הבקשה בישראל ביולי 2014. כיום אני באנגליה לומד תואר שני. כרגע לקראת סיום (עוד חודשיים!) של ויזת הסטודנט שקיבלתי אך אני עדיין מעוניין להישאר פה כדי לקבל קצת ניסיון, ולכן זו אחת הסיבות לבקשתי לאזרחות. עליי לציין שאמא שלי קיבלה חזרה את שלה לפני כשנה והיא אזרחית לכל דבר. עברו 15 חודשים מאז מתן הבקשה ועוד לא קיבלתי תשובה. בזמנו אמרו שזה בד"כ לוקח כ9 חודשים. עם כל הבעיות שקורות עם דואר ישראל כיום מעלה בי את החשש שהמכתב נשלח כבר ממזמן. השגרירויות בארץ ובאנגליה ביקשו שאצור קשר עם המשרד בבוקרשט אך שם לא ענו לי לאימייל ובטלפון יש רק תקליט והוראות מה לעשות עם כל מקרה לגופו. אובד עצות ונואש ונכון להיום מתחיל לארגן את הדברים לחזרתי לארץ עד להודעה חדשה. שילמתי עד היום מכיסי האישי וזה יהיה לי חבל לא למצות את היותי פה באנגליה כדי שאוכל לאפשר עתיד טוב לי ולמשפחתי. בכבוד רב ובתודה מראש לכל מענה רועי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  08:54, 3 בנובמבר 2015

  הרשות הלאומית של רומניה לענייני אזרחות שהיא היחידה במשרד המשפטים הרומני שולחת הודעות בדואר לפי הכתובת שמסרת בעת הגשת הבקשה לאזרחות בקונסוליה.
  אם אינך גר בכתובת זו יכול להיות שהמכתב חזר לרומניה ויכול להיות גם שדחו את הבקשה שלך לאזרחות.
  קשה מאוד ליצור קשר עם המוסד הזה ואני ממליץ כי תעסיק בתשלום משרד עורכי דין מיומן שיש לו נציגים ברומניה על מנת לבדוק את התיק שלך באופן פרטני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.