אזרחות/דרכון רומני - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • שרך

  נשלח ע"ישרך 08:51, 6 בנובמבר 2015

  אחותי ילידת רומניה ובני משפחתה קיבלו דרכון/אזרחות רומני "בעזרת"עמותה.לאחר הליך ארוך מייגע ובעיקר יקר .הוגשו כל המסמכים הנדרשים שכללו:תעודות נישואי הורי זל.הרכוש של המשפחה משני הצדדים.בתים.עסקים.וכו.הפיצויים מגרמניה ועוד..הכל הוגש ואושר.שאלתי:האם קיים הליך קבלת דרכון /אזרחות מקוצר עקב הגשת כל המסמכים של אחותי(אני נושא את משפחתנו המקורי . אחותי לא )בני מתכנן בקרוב ללמוד באירופה ומכאן נוצר לחץ הזמנים.האם קיים הליך מקוצר.יעיל יותר.וזול יותר בעקבות הכתוב לע"יל.אודה לתשובה שרף

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  11:33, 7 בדצמבר 2015

  אינני יודע מה הקשר של מסמכי הרכוש או פיצוי מגרמניה להליך האזרחות, כאשר הזכאי הראשון לאזרחות איבד אותה עקב שלילה או ויתור יש לו אפשרות לבקש את האזרחות מחדש. בהיעדר מסמכים שהוגשו אינני יכול לחוות דעתי על ההליך שלכם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.