הגשת מסמכים ובקשת מספר ת.ז רומנית ישירות ברומניה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • מוני

  נשלח ע"ימוני 21:56, 19 בפברואר 2016

  האם ניתן להגיע לרשות המתאימה בבוקרשט רומניה עם אישור האזרחות הרומני שכבר קיבלתי ותעודת לידה ונישואין ישראליות מתורגמות +אפוסטיל ולהגיש שם בקשה ל: מספר הזהות הרומני+תעודות לידה ונישואין הרומניות ? (כמובן לא מיד אלא שישלחו אליי לישראל). מהי הרשות או הממשרד והאם יקבלו אותי שם לפעולה הנ"ל?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי,מנהל הפורום

  12:34, 28 בפברואר 2016

  באופן עקרוני ניתן להגיש במישרין לרומניה גם משרדנו עושה זאת באמצעות נציגים שלו ברומניה . הבעיה היא כי הבקשה להוצאת תעודת לידה רומנית מוגשת לעיריה
  מספר זהות מוגש לרשות אחרת ותעודת נישואין לרשות אחרת.
  לכן מומלץ לא לעשות זאת באופן עצמאי כיוון שהרשויות ברומניה לא חייבים לשלוח דואר מחוץ לרומניה אלא באמצעות נציגים באותה המדינה.

  תגובה
 • 17:02, 9 במרץ 2016

  באותו עניין, אתה יודע האם תעודת הלידה מתקבלת ביחד עם ה-CNP? או שהרשות השנייה שמטפלת במספר הזהות מתחילה לפעול לאחר שתעודת הזהות עם הפרטים מוכנה?
  אני יודע שהתהליך של הכנת תעודת לידה אורך עד 60 יום למי שלא חי ברומניה ולמי שאיבד את אזרחותו (חוק 116/1996, עפ''י סעיף 41 מספר 5, תיקון לחוק משנת 2013).

  בתודה מראש!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.