אזרחות רומנית - זמני המתנה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • דן דרייר

  נשלח ע"ידן דרייר 22:05, 16 במרץ 2016

  אני ואימא שלי הגשנו לפני שנה בערך בקשה לאזרחות רומנית (הוריה, סבא וסבתא שלי, היו אזרחי רומניה עד שגורשו לסיביר ב-1940 ע"י בריה"מ). הגשנו באותו היום ולפני חודש, בפברואר, היא קיבלה מכתב מהשגרירות הרומנית שבקשתה אושרה, אבל אני עד כה לא קיבלתי שום מכתב וקראתי איפה שהוא באינטרנט שהממשלה הרומנית נוהגת להפריד בקשות לאזרחות של קרובי משפחה ולאשר כל אחת בהפרש של חצי שנה או יותר. כלומר, אם, לדוגמה, אישרו לאימא שלי במרץ, אז לי יאשרו בספטמבר. רציתי לדעת אם זה נכון ואם לא, אז מתי אני צפוי לקבל מכתב אישור לבקשה שלי? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  11:44, 5 באפריל 2016

  לא ידוע לי על הפרדה בין בקשות, כאשר הדיון בבקשה השניה נדחה בחצי שנה.

  תגובה
 • 11:19, 11 באפריל 2016

  אז האם אתה יכול לחשוב על איזו שהיא סיבה למה אימא שלי כבר קיבלה מכתב שמאשר את בקשתה ואני עדיין לא קיבלתי, למרות שאנחנו אם ובן והגשנו באותו היום?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.