הוצאת דרכון רומני, קיימות תעודות לידה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • לי

  נשלח ע"ילי 12:49, 24 ביולי 2012

  שלום, קיבלנו הודעה שרק סבי וסבתי יכולים להגיע לקונסוליה עם הדרכונים ולקבל את תעודות הלידה שלהם. מאחר והם מאוד מבוגרים ולא בקו הבריאות, אני מנסה להבין מה השלב הבא בדרך לקבלת דרכון רומני. אם כבר אני מסיעה אותם עד תל אביב לקונסוליה, אולי צריך לקבוע עוד פגישות, אם הם כבר שם? כדי לא לטרטר אותם שוב.. מה המשך התהליך לאחר קבלת תעודות הלידה? רב תודות, לי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  חיים ינאי עו"ד,מנהל הפורום

  11:40, 25 ביולי 2012

  שלום רב, הריני להשיבך:
  אם הם ביקשו מהקונסוליה תעודות לידה ויש להם קבלה מקורית ששילמתם עבור השירות הנ"ל, אז נכון הדבר כי רק הם יכולים לנסוע לקבל את תעודות הלידה. מאידך, הם יכולים לתת יפוי כח נוטריוני בשפה הרומנית מאושר ע"י נוטריון + אפוסטיל.ואז הקונסוליה תיתן לך את תעודת הלידה. להמשך הטיפול באזרחות רומנית לא יעזור שהם יופיעו בשלב זה בקונסוליה אלא צריך להכין תיק אזרחות ואח"כ כשהוא מוכן לקבוע פגישה לחתימה. מאידך אינני רואה מדוע הם צריכים לקבל את האזרחות וניתן "לקפוץ" מעליהם ולבקש אזרחות עבור הצאצאים שלהם.צריך לפנות לעו"ד מומחה להמשך טיפול.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.