תעודת לידה - פורום דרכון / אזרחות רומנית

שאלה חדשה
 • אלברטו בלנק

  נשלח ע"יאלברטו בלנק 15:29, 9 בינואר 2013

  שלום רב, דרך משרד עו"ד גלזברג מחיפה התחלתי תהליך בדיקת זכאות לאזרחות רומנית כי סבתא שלי נולדה ברומניה. בשלב ראשון, בגלל שלנו אין שום מסמך, ניסו למצוא תעודת לידה באזור מרמורה/זיגת אבל העיר או מקום מדוייק של רישום הלידה לא נמצא ולכן לא מצאו את תעודת הלידה שלה והתהליך נתקע. שמעתי שקיימת אפשרות שאנשי הקהילה היהודית באזור ועל בסיס שמות ומידע שנספק יכולים להמציא סוג של אישור או מכתב שאיתו ניתן לפנות לשלטונות ולקבש להנפיק תעודת לידה חדשה. האם נכון? האם קיים פתרון אחר או דרך אחרת לקדם את התהליך? תודה מראש!!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

  עו"ד חיים ינאי,מנהל הפורום

  12:17, 14 בינואר 2013

  שלום רב,
  הקהילה היהודית לא מספקת תעודות למשרד אישי ברומניה אבל אפשר להיעזר בהם למציאת פרטים.
  אם הנידון נפטר ברומניה וקבור בבית קברות יהודי, או היה חבר בקהילה היהודית, ממכתבך אני מבין כי אינך יודע לא תאריך לידה ולא מקום לידה, לכן יש צורך בחקירה נסיבתית .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

מנהל הפורום: עו"ד חיים ינאי (ינקולוביץ)

משרדו של עו"ד ינאי קיים משנת 1966 ונותן שירותים משפטיים שונים בישראל והחל מ-1996 גם ברומניה. עו"ד ינ
למידע נוסף

053-9367351 חיוג
הודעה

הפורום מיועד לכל המתעניין בקבלת אזרחות ודרכון רומני, ענייני החזרת רכוש או פיצוי תמורתו ופנסיות מרומניה בגין העבודה ורדיפות, עסקים ברומניה, טיפול בענייני רישומים של מעמד אישי ברומניה, טיפול בתאונות דרכים לאזרחים ישראליים ברומניה, מתן חוות דעת לבתי משפט בישראל לגבי החלת חוקים רומנים, תרגום מסמכים ואישורים נוטריונים אפוסטיל וכן לכל בעיה אחרת בקשר לרומניה.