קבלת משכנתא על דירה בארה"ב ללא חשבון בנק בארה"ב - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
  • יעקב

נשלח ע"ייעקב 15:40, 25 ביולי 2016

רציתי לדעת האם יש לי אפשרות לקבל משכנתא על דירה שיש לי בארה"ב. יש לי אזרחות ואין לי חשבון בנק שם

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד גולדברג יהונתן,מנהל הפורום

10:13, 7 באוגוסט 2016

יש סיכוי יותר טוב לקבלת משכנתא אם אתה אזרח אמריקאי אך הבנק גם מסתכל על הקרדיט שלך ובלי חשבון בנק, אתה מתחיל למעשה עם קרדיט של אפס. לפיכך הייתי ממליץ לפתוח חשבון בנק בארה"ב ואף להזמין כרטיס אשראי בארה"ב ולשלם את החשבונות בזמן ולהתחיל להוכיח שיש לך קרדיט.
    ניתן אפילו לפתוח שלושה חשבונות בנק, לקחת הלוואה על-סמך הכרטיס אשראי ולשלם את התשלומים בזמן.
    מעבר לזה יש לי קשרים עם בנקים פרטיים ואם העסקה מספיק גדולה אז ניתן לקבל אישור מהבנק הזה.
    מספר הטלפון שלי 08-8585566

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.