קבלת ויזה שתאפשר לחיות בארה"ב לטובת ניהול 4 דירות שרכשתי בארה"ב - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
 • ליאור

  נשלח ע"יליאור 22:34, 8 ביולי 2013

  עו"ד יונתן שלום, אני מתעניין ברכישה של 4 דירות בשווי של 40,000$ כל אחת לצורך השקעה. במקום לשלם לחברת ניהול שתנהל את ארבעת הדירות אני מעוניין להתגורר בסמוך לדירות, האם בתור אזרח ישראלי יש אפשרות לקבל ויזה שתאפשר לי לחיות בארה"ב יחד עם משפחתי (אישה וילד) לטובת ניהול הדירות? במידה וכן, באיזה ויזה מדובר? מה תנאי הסף? מה היא מקנה? אשמח למידע בנושא. ערב טוב, ליאור

  השב
 • 13:36, 22 ביולי 2013

  ליאור שלום,

  ניתן להשיג ויזה כמשקיע אך הקריטריונים של ההגירה מחייבים כי סכום ההשקעה של המשקיע יהיה סכום גדול של כמליון דולר. וכן כי מדובר בהשקעה בה יש תועלת למדינת ארה"ב.

  לפי סכום ההשקעה שלך עדיף לקחת חברת ניהול, אך ניתן להשיג תנאים יותר טובים עבור 4 דירות.

  אם קבלת פרטים של העיר של ההשקעה, אזי אוכל להפנות אותך לחברת ניהול מתאימה בתנאים טובים.

  קיימות אופציות גם להשקיע בקבוצת רכישה של בניין עם יחידות דיור שגם יכול להביא תשואה טובה.

  לפני שתחתום על חוזה עדיף לבדוק את כל המיסים, דמי אחזקה וכל ההוצאות לפני קבלת השכירות נטו, ע"מ לבדוק אם התשואה מתאימה להשקעה שלך.

  בכל מקרה אין צורך לעזוב את הארץ, אם השקעה מסוג ההשקעה שבכוונתך, וניתן לפקח על ההשקעה באמצעות דו"חות מפורטות בגין השכירות המתקבלת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.