לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלון

פתיחת חשבון בארה"ב לצורך קניית נכס בפילדלפיה או אטלנטה

שלום לעו"ד גולדברג, ברצוני לקנות נכס ראשון להשקעה באזור פילדלפיה או באזור אטלנטה: 1) האם מקומות אלו מומלצים מבחינתך? 2) האם ניתן לנהל נכס בארה"ב מבחינה כספית ללא חשבון בנק בארה"ב? 3) ציינת באחת התגובות שניתן לפתוח חשבון בנק בארה"ב דרך האינטנרט, תוכל לציין אילו בנקים מציעים שירות זה ואילו מהם מומלצים? תודה מראש,

עו"ד גולדברג יהונתן

אלון שלום, אני ממליץ על פילדלפיה וגם פיצבורג במדינת פנסלבניה ואף יכול לתת לך בתים שיכולים להביא תשואה טובה. לגבי אטלנה, לא היתי ממליץ על בית מחוץ לעיר. אבל עם זה בתוך העיר עם שכירות מובטחת הייתי שוקל את זה. ניתן לנהל נכס בארה"ב ללא חשבון בנק וזאת באמצעות חברת ניהול, כאשר חברת הניהול תעביר לך את כל הכספים כל חודש וחודש בהפחתת דמי ניהול, מיסים, אחזקה וביטוח. כמובן, צריך לדווח למס הכנסה על הכנסה המתקבלת מהשכירות. לא בהכרח יהיה לך צורך לשלם מס כיוון שיש תקרה לגובה ההכנסה הפטורה מתשלום המס. אם אתה במילא נוסע לארה"ב, היתי ממליץ לפתוח שם חשבון בנק. היו בנקים שהיו מוכנים לפתוח חשבון בנק באינטרנט. אך כיום רוב הבנקים מעדיפים לראות אישית את האדם שפותח את חשבון הבנק וצריך מינימום של 500$ בבנק כדי לא לשלם ריבית.

ליאור

אלון אני משקיע כבר לא מעט זמן באטלנטה ויכול לומר לך שכמו בכל מקום בארה"ב יש אזורים טובים יותר וטובים פחות. לגבי "שכירות מובטחת" כפי שניסח זאת מנהל הפורום, צר לי אך אין דבר כזה!!!! זה כמו שתגיד לי השקעה עם תשואה מובטחת. מי יכול להבטיח שכירות? היום יש שוכר ומחר הוא יצא מהדירה. אתה חושב שמישהו ישלם לך בזמן שאין שוכר?? מי שמבטיח לך- ר מ א י !!!!! לגבי פתיחת חשבון - אין היום פתיחת חשבון מבלי להתייצב בסניף או מול נציג הבנק. יש היום תקנה עולמית שנקראת Know your client המחייבת את הנציג לזהות אותך. חשבון שייפתח באופן אחר - אינו חוקי!!!!!!! וצפוי להסגר. אדם שפתח לך חשבון בדרך לא דרך הינו עבריין

אלון

תודה רבה על התשובה. 1) לגבי אטלנטה ציינת שאתה ממליץ רק בתוך העיר - האם פרברים דוגמת Conyers או jonesboro? אם לא - אנא ציין מדוע? כרגע אני בוחן נכס שעלותו כ 70K ושכירות 900-950USD ברוטו (תשואה של כ - 8 %). 2) שאלה נוספת - האם יש צורך/מומלץ לפתוח חברת LLC? האם ניתן לנהל נכס ללא LLC?

עו"ד גולדברג יהונתן

אלון, הייתי ממליץ לרכוש בית בפרבר אם זה כדי להתגורר שם. אך בשביל השקעה לא הייתי ממליץ לסגור על עסקה כזו. הסיבה הינה כיוון שאי אפשר להבטיח שכירות באופן קבוע. כל חברת ניהול לא יכולה להבטיח שכירות באופן קבוע. חוץ מזה התשואה די נמוכה וניתן להשיג תשואה של 15% ומעלה, בתוך העיר. מומלץ לפתוח LLC, ובפרט ובמיוחד אם הכסף נשאר בחשבון בנק בארה"ב ומיועד להמשך של השקעה בארה"ב. לאידך גיסה, לא חייבים לפתוח LLC אבל צריך לדווח למס הכנסה על הכנסה שנתקבלה כאשר זה מגיע לבנק בישראל. אוכל לעזור לך למצוא נכס עם תשואה יותר גבוהה, במידה ותרצה.

טלי

מעוניינת בעזרה במציאת נכס בסכום של 50K באטלנטה בעיר עם תשואה גבוהה והכול מסביב בטוח. האם אתה אישית תוכל לעזור לי בזה? בתודה מראש.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רכישת דירה בארה"ב