כתבות סותרות אם לקנות דירה - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
 • אסף

  נשלח ע"יאסף 12:17, 8 בנובמבר 2012

  שלום מבדיקה שעשיתי באינטרנט יש כתבות שממליצות לרכוש דירה בארה"ב ויש כתבות שמזהירות מפני קניית דירה שם בגלל שזה יהיה הפסד כספי כבד. מה אתה היית ממליץ?

  השב
 • 10:58, 13 בנובמבר 2012

  זה תלוי מי הכותב.

  יש אנשים שרכשו את הדירות במחיר גבוה והפסדיו הרבה כסף, ואין להם הרבה רווחים מהשכירות.

  מה שאין כן יש פרוייקטים סולדיים שיש להם תשואות של מעל 11%, ויש פרוייקטים בהם מתקבלות תשואות של מעל 18%.

  גם מבחינת בטחונות בגין השכירות, יש פרוייקטים בהם כאשר ממשלת ארה"ב משלמת את השכירות ישירות לבעל הדירה, כיוון שהשוכר מטופל ע"י מוסדות ממשלתיים. במקרים אלו אין סיכון.

  תגובה
 • 08:46, 3 בדצמבר 2012

  אסף שלום,

  אין המלצה כללית. יש המלצה ספציפית לפי הפרוייקט. יש פרוייקטים שצריכים להיזהר מהם ואם לא בודקים אותם כמו שצריך עם עו"ד, אז אפשר להפסיד כספים, אך יש פרוייקטים שכן מביאים תשואות מכובדות של בין 13% ואפילו עד 17%.

  אתה חייב לבדוק את ה-Track record של כל פרוייקט לפני שמגיעים לכלל מסקנה ואחרי זה עו"ד שעוסק ברכישת דירות בארה"ב חייב לבדוק את כל המסמכים כולל Title Insurance.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.