פטור במס העברה ברכישת דירה בפילדלפיה - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
 • אליחי

  נשלח ע"יאליחי 00:04, 13 בפברואר 2014

  שלום! יש לי שותף/מתווך בפילדלפיה. הוא פתח חברה בארה"ב ששנינו בעלים כדי לרכוש נכס. בעבר כספים לחשבון משותף שלנו בארה"ב מחשבון פרטי שלי בארץ נתקלתי במס העברה 33% או שהיה צריך להביא "פטור מתאים" (כך רשום במסמך שבנק הביא לי) תןך חודש. האם ידוע לך איפה משיגים פטור הנ"ל (הסתובבתי שעתיים בקריית הממשלה בת"א. לאף אחד אין מושג על מה מדובר. כל פעם שלחו אותי לפקיד אחר) האם אתה מכיר דרך אחר? או שאני אכל לפתוח חשבון פרטי בארה"ב דרכך? תודה

  השב
 • 20:06, 13 בפברואר 2014

  אתה פשוט ניגש לרשות המיסים (פקיד השומה של מס הכנסה) ומבקש פטור של ניכוי מס במקור או שאתה אומר לבנק שסיבת העברת הכסף היא לטובת חשבונך הפרטי בחו"ל ובכך אתה פטור מניכוי המס במקור.

  בהצלחה. מקווה שסייעתי

  תגובה
 • 14:46, 3 במרץ 2014

  אני אוכל לעזור לך לפתוח חשבון בנק בארה"ב.
  מעבר לכך אתה פשוט ניגש לרשות המיסים (פקיד השומה של מס הכנסה) ומבקש פטור של ניכוי מס במקור או שאתה אומר לבנק שסיבת העברת הכסף היא לטובת חשבונך הפרטי בחו"ל ובכך אתה פטור מניכוי המס במקור.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.