רכישת נכס בדרום פלורידה בעיר ווסט פאלם ביץ' - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 20:13, 9 בספטמבר 2014

  שלום, אני שוקל לרכוש נכס בדרום פלורידה בעיר ווסט פאלם ביץ'. מה דעתך על האזור? האם יצא לך לטפל בעסקות בדרום פלורידה? תודה מראש!

  השב
 • 09:53, 22 בספטמבר 2014

  המצב הכלכלי לא מאפשר לרכוש דירות בפלורידה, היות שהדירות שם עלו באופן משמעותי בחודשים האחרונים. מעל הערך האמיתי של הדירות. מעבר לזה ווסט פלאם ביץ', קשה יותר לקלוט שוכרים בדירות לטווח ארוך. הנני ממליץ למשקיעים בארה"ב לרכוש במקום שניתן בקלי קלות למצוא שוכרים שמוכנים באופן מיידי להכנס לדירה ע"מ להשיג את התשואה הטובה ביותר, כדי שכל ההשקעה תשתלם.
  אני ליוותי עסקאות בכמה ערים בארה"ב בהם הרווחים היו מצויינים, התשואה היתה טובה מאד וזה היה לטווח ארוך. בגלל המצב של הערים האלו שכל הזמן יש שוכרים. גם שוכרים ברמה שמועניינים לשכור. אשמח לעזור לך באם תפנה אלי במייל. כמו כן אהיה מוכן לתת לך רשימה של מקומות שבהם אני סבור שניתן לבצע עסקה טובה.
  בברכת שנה טובה, עו"ד גולדברג יהונתן JRGoldinvestments@gmail.com

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.