רכישת דירה בקולומביה, דרום קרוליינה - פורום רכישת דירה בארה"ב

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 21:37, 3 באוקטובר 2014

  עו"ד יונתן גולדברג שלום רב, אני מתלבט בין לקנות דירה להשקעה בקולומביה, דרום קרולינה ללא מימון: מחיר - כ 65 אלף דולר, עלות שיפוץ - כ 15 אלף דולר שכירות - תנוע בין 900 ל 1000 דולר לחודש, לבין לקנות דירה בב"ש עם מימון מקסימאלי מהבנק (75% ) בה בוודאות התשואה תצא לי כ 5.5% נטו. 1. רציתי לשאול אותך מה אתה חושב על האזור מבחינת אזור השקעה? 2. רציתי לדעת מהו המיסוי שיחול עליי במידה וארכוש דירה שם? האם עליי לשלם מס הכנסה גם בארה"ב וגם בישראל? בארץ יש פטור להכנסות משכר דירה עד גובה של כ 5000 ש"ח אם אינני טועה, שלא קיים במידה וארכוש דירה להשקעה בארצות הברית. אז השאלה שלי היא כזו: האם בהתחשב בזה ש: 1. אין את הפטור ממיסוי על דמי שכירות על דירה בארה"ב, והתחשב בזה שעליי לשלם מס ההכנסה על דמי השכירות שאקבל, 2. בהתחשב בזה שבקניית דירה בישראל אני יכול למנף את הששקעה שלי על ידי מימון של 75% מערך הדירה (משכנתא), 3. התחשב בזה שמיסי העירייה שחלים על משקיע בארצות הברית הם גבוהים מאוד האם באמת יותר משתלם לקנות דירה בארצות הברית?

  השב
 • 14:35, 7 באוקטובר 2014

  לא זה ולא זה. לא בב"ש כי התשואה נמוכה מידי. ולא בדרום קרולינה. כי התשואה אחרי השיפוץ לא מספיקה כדי להצדיק השקעה.
  מבחינת מיסוי חייבים לדווח לשלטונות המס בארץ עבור הכנסה המתקבלת מהשקעה. אבל במקרה שלכם, בנתונים האלו, אין התחייבות על מס הכנסה.
  נכון שזה קשה לקבל מימון בארה"ב, אך אני מתפקד כסניף בארץ עבור מימון לרכישת דירות בארה"ב.
  כמו כן הנני מוכן להמליץ על השקעות הרבה יותר רווחיות ותשואה גבוהה ביותר בחברות במדינות אחרות.
  נא ליצור קשר איתי בנייד: 057-7224181, ואחרי החג תוכל ליצור עימי קשר במשרדי ב- 08-8585566
  חג שמח

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יונתן גולדברג

מנהל הפורום: עו"ד יונתן גולדברג

עו"ד משנת 1985, בעל תואר (Doctor of Jurisprudence J.D) במשפטים מאוניברסיטת University of Texas Law
למידע נוסף

053-9376327 חיוג
הודעה

הפורום הוקם כשירות לקהילת המשקיעים במקרקעין בארה"ב. ההשקעות בחו"ל מניבות תשואות גבוהות ומאפשרות עליית הערך העתידי של הנכסים. עם זאת על המשקיעים לבצע את השקעותיהם בדרך הנכונה ע"מ שזו תניב להם את התשואות הגבוהות. חשוב שהכסף הפנוי יושקע לא רק במקומות הנכונים אלא גם באופן הנכון שימנע אירועי מס. ההשקעה בנדל"ן מצריכה ידע משפטי נרחב שיבטיח גיבי משפטי מלא ויעוץ חוקתי הולם. 

התשובות בפורום הינן כלליות ואינן מחליפו ייעוץ משפטי אישי.