• 27 בנובמבר 2013

אגרת הטלויזיה

פרנקל את קורן פתחו נגדי תיק הוצל"פ מבלי שאקבל שום
    התראה על חוב לרשות השידור לא מרשות השידור ולא מפרנקל את קורן - גבו ממני כסף ללא חשבונית ועדיין לא קיבלתי קבלה ומכתב המאשר שאין ברשותי מקלט אין לי שום מסמך של דרישה לתשלום ולא הוגש לי שום מסמך לגבי ההוצל"פ
    יש לציין שחזרתי מחול לפני כשלוש שנים וחיה בשכירויות בלי מקלט בלי ממיר ...ראיתי שהחוק מחייב את רשות השידור להחזיר כספים מ-2011 אם לא היה ברשותם ממיר..כך שאני חייבת את ההוכחה לתשלום ע"מ שאוכל לקבל לפחות חלק מהכסף חזרה...האם הם יכולים לדרוש תשלום דרך הטלפון מבלי להגיש מסמך ולפתוח הליכים נגדי ???????? נראה לי לא חוקי ולמרות שפניתי אליהם כדי לקבל מסמכים הם לא שלחו דבר

27 בנובמבר 2013
  • 27 בנובמבר 2013

אגרת הטלויזיה

תושב שהודיע בכתב על העברת מקלט הטלויזיה שברשותו (למשל לגרושתו) או שהוא אינו מחזיק עוד בטלוויזיה (למשל כי הוא עבר לבית הוריו, לגור בחו"ל, מסיבות של אמונה) אינו אמור לשלם אגרה. אגף הגבייה של רשות השידור לא יישלח (אסור לו) דרישות תשלום לאנשים שמסרו הודעה כאמור עד לקיום ביקור בית. רשות השידור, כל עוד אין בידיה אסמכתה שהתושב מחזיק במקלט בלל או במקלט אחר, אין בסיס בדין לחיובו באגרה. וכי אין בסיס בדין גם להתניית ביטולה של האגרה במסירת כתובת מגורים בפועל (ראו פסק דין בש"א 205710/09). רשות השידור אינה יכולה להסתמך באופן עיוור על רישום הכתובת במשרד הפנים מתוך התעלמות מטיעוניו של האזרח שאין הוא גר בכתובת הרשומה המשרד הפנים.

תצטרכי להוכיח....לא פשוט...האם דרך כרטיס אשראי?

27 בנובמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?