• 30 ביולי 2014

איך מקבלים חזרה כסף שרשות השידור גנבה לי?

פונה אליך שוב ...
    בשנת 2008 נגשתי לרשות השידור לצורך איחוד תיקים שלי ושל בן זוגי וסגירת חובות, ובנוסף פתחתי הוראת קבע מסודרת על שמי, על מנת לא להיקלע שוב לאי תשלומים וחובות , לדאבוני גיליתי כעבור מספר חודשים, כי על אף איחוד החשבונות ועל אף שפתחתי הוראת קבע -על שמי בלבד, רשות השידור מחייבת את חשבוני בהוראת קבע כפולה -על שמי ועל בעלי,
    פניתי אליהם שיסדירו זאת ויחזירו לי את הכספים שנלקחו ממני שלא כדין, ונאמר לי שהתיק שלי לא טופל כראוי ושזה יתוקן, עברו מספר חודשים נוספים ולא היה שום שינוי, אז החלטתי לעצור את הוראת הקבע ביוני 2010, ולהפסיק את התשלומים עד אשר רשות השידור תמצא לנכון לטפל באיחוד התיק כראוי ולהחזיר לי הכספים שנלקחו ממני, לצערי לא רק שזה לא טופל אלא, רשות הציבור שלחה לי לאורך כל התקופה ועד היום חיובים ואיומי תביעה, וכל פנייה שלי נתקבלה בתשובה שכל עוד לא אסדיר את חובותי להם, הם לא יחזירו לי את הכספים שהם חייבים לי..., נכון להיום אני מחויבת לשלם 2509 ש"ח תוך 30 יום לפני עיקולים, על התקופה של 2010 ועד היום, העלות כוללת כמובן ריבית פיגורים וקנסות, ואני ממש לא יודעת מה אני יכולה לעשות כנגד העוול החלמאי שנקלעתי אליו......
    קרן

30 ביולי 2014
  • 30 ביולי 2014

איך מקבלים חזרה כסף שרשות השידור גנבה לי?

מבחינה משפטית,
    הואיל ואת בהוצל"פ
    1. להגיש טענת "פרעתי" תצהיר מסמכים מאששים - עדיף...
    2. להגיש התנגדות תצהיר מסמכים - פחות מומלץ לפי מה שהבהרת...

30 ביולי 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?