חוב לרשות השידור - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • קטי

    נשלח ע"יקטי 08:11, 8 בדצמבר 2014

    רשות השידור לא קיימת יותר. האם זה אומר שאין צורך לשלם את חוב העבר? במידה ובכל זאת צריך לשלם, אז למי, הגוף הרי כבר לא קיים?!

    השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

    מנהל הפורום,מנהל הפורום

    09:43, 14 בדצמבר 2014

    ''רשות השידור הישראלית (בפירוק) מתכבדת להודיע בזאת לבית המשפט כי לפי חוק השידור הציבורי 11 באוגוסט 2014 סעיף 104 שכותרתו ''הקפאת הליכים'' מיום הפרסום לא ניתן להמשיך או לפתוח בשום הליך נגד הרשות, אלא ברשות המפרק ו בתנאים שיקבע''
    (הנהלת רשות השידור מרכזיה יפו 161 י-ם 5015555 - 02).

    תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור