לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
לנון

מה יקרה אם לא אשלם את חוב האגרה שלי גם לאחר פתיחת הערוץ החדש?

אני לא משלם כבר מספר שנים בעקבות זאת שאין לי טלוויזיה החל מהשנה השניה לקנייתה(העברתי אותה לפח) אבל רשות השידור לא משכילה להבין את זה על אף שפיקססתי ודיברתי איתם מספר פעמים בנושא ואף הזמנתי אותם לבוא לביתי ולראות בעצמם. כלום הם לא עשו בנידון חוץ מלאיים במכתבי סרק שהמחשב שלהם פולט. ברצוני לדעת האם איומי הסרק ימשיכו גם לאחר הקמת הערוץ החדש ואין לי מה להתרגש מהם או שמא ייפתחו נגדי הליכים גדולים יותר כמו הוצאה לפועל וכד' שאכן עלולים להתבצע ושאני באמת עלול לחשוש מהם? הרי בסופו של דבר יש אזרחים שעשרות שנים לא משלמים את האגרה וכלום לא נעשה להם. בנוסף, ניסיתי להגיע איתם להסכמה שאשלם רק את השנה וחצי שהחזקתי בהן טלוויזיה וגם זה נענה בשלילה מוחלטת. מה אני עוד יכול לעשות חוץ מלהתעלם ממכתביהם? אין לי בעיה לשלם את החוב על התקופה שבה החזקתי טלוויזיה אך הם לא מוותרים על כלום מצד אחד ומצד שני לא באים לבדוק שאכן אין לי טלוויזיה וראוי לומר שברגע שהוצאתי את הטלוויזיה מהבית לפח למטה התקשרתי אליהם להודיע שיפסיקו לחייב אותי. כמובן שזה לא הזיז להם. לצורך העניין, חובי כעת עומד על כ-3700 ש"ח מאמצע 2008 לפני ההנחה שבמבצע הנוכחי שהם יצאו בו שגם אותו אני מסרב לשלם עקב הסיבות הנ"ל. לעומת מכתבים קודמים הפעם רשמו שיערבו אם לא אשלם את ההוצאה לפועל. האם עלי לחשוש או שמא זוהי עוד הפחדה סתמית? אשמח לעצתך ותשובתך בכל שאלותי הנ"ל... רוב תודות, את עושה עבודה מבורכת!

מנהל הפורום

איני צופה עתיד... הדברים כשלעצם ברורים מחד- מאידך הרשות בפירוק...

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אגרת טלויזיה רשות השידור