עיקול חשבון עבור שנת 2014 ואין ברשותי טלויזיה משנת 2013 - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 22:23, 7 בינואר 2016

  שלום רב. קיבלתי מכתב עיכול חשבון, עבור שנת 2014. אין ברשותי טלוויזיה מאמצע שנת 2013, היא התקלקלה וזרקנו ויש גם מכתב מחברת יס על ניתוק השירותים. בפברואר 2014 שלחנו פקס שלצערי לא שמרתי, אך נשמרה לי התכתבות עם נציג רשות השידור מאותה תקופה בה נשלח אלי קישור לנספח 2 וכן אמצעי התקשרות. ברשות טוענים שלא קיבלו את הפקס ודורשים אגרה. מה לעשות? חא היה בקשותינו ממיר. כן קניתי טלוויזיה חכמה בספטמבר 2014 שלא מצריכה ממיר.

  השב
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  עו"ד סמדר בוכובזה,מנהל הפורום

  08:19, 14 בינואר 2016

  תושב שהודיע בכתב על העברת מקלט הטלויזיה שברשותו (למשל לגרושתו) או שהוא אינו מחזיק עוד בטלוויזיה (למשל כי הוא עבר לבית הוריו, לגור בחו"ל, מסיבות של אמונה) אינו אמור לשלם אגרה. אגף הגבייה של רשות השידור לא יישלח (אסור לו) דרישות תשלום לאנשים שמסרו הודעה כאמור עד לקיום ביקור בית. רשות השידור, כל עוד אין בידיה אסמכתה שהתושב מחזיק במקלט בלל או במקלט אחר, אין בסיס בדין לחיובו באגרה. וכי אין בסיס בדין גם להתניית ביטולה של האגרה במסירת כתובת מגורים בפועל (ראו פסק דין בש"א 205710/09). רשות השידור אינה יכולה להסתמך באופן עיוור על רישום הכתובת במשרד הפנים מתוך התעלמות מטיעוניו של האזרח שאין הוא גר בכתובת הרשומה המשרד הפנים.
  תוכל להגיש התנגדות בהוצלפ - תוך 30 יום אחרת תבקשה בקשה להארכת מועד +תצהיר ותנמק בהרחבה

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור