האם עליי לשלם שכר טרחה של עורך דין? - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 14:03, 30 ביולי 2012

  שלום, קיבלתי הודעה ראשונה על חוב אגרת הטלוויזיה על סוף 2011 בזמן שהייתי בחו"ל. הייתי בחו"ל במשך 3 שבועות. כשחזרתי מחו"ל והתקשרתי לרשות השידור לשלם את החוב נאמר לי שהוא כבר הועבר לטיפול של עו"ד. סה"כ החוב הינו 378 ש"ח. במשרדי העו"ד הסכימו בגלל הנסיבות להביא לי הנחה של שכר הטרחה לסכום של 152 ש"ח. האם אני חייב לשלם את שכר הטררחה? אם לא, איך אני מערער על זה? בינתיים ברשות השידור לא נתנו לי לשלם את החוב כי התיק בטיפול שח עו"ד.

  השב
 • 11:52, 31 ביולי 2012

  שלום רב

  האם קיבלת הודעה תשלום לפני כן?

  אם לא, וכל המהומה היא על שלושה שבועות - תפקיד את סכום האגרה בלבד בחשבון שנתנו לך לשלם של משרד עורכי הדין ותפקסס להם אישור וסרב לשלם את שכר הטרחה. קח בחשבון שיכול להיות שהם יתבעו אותך על ההפרש, ותוכל אז לטעון את טענותייך - שמעולם לא קיבלת דרישת תשלום ושלושה שבועות מיום הקבלה עד לתשלום אינה מזכה בתשלום שכר טרחה. עקרונית זה כנראה יכול להיות המצב, ומאידך 152 ש"ח הינו סכום סמלי במיוחד.... כמובן שבפנייה לביהמ"ש יש סיכון מ ול סיכוי בכל תביעה/פניה/בקשה.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור