מכתב לתשלום אגרה לפני הוצל"פ - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • קובי

  נשלח ע"יקובי 14:29, 6 באוגוסט 2012

  שלום, קיבלתי מכתב לפני נקיטת הליכים משפטיים ממשרד עו"ד. הכתובת אליה שלחו את ההודעות (ובה אני רשום במשרד הפנים, בית הורי) - משולמת האגרה ויש בידי את הקבלות (שנים 2010, 2011). בבירור מול משרד עו"ד המטפל, הם טוענים שמכיוון שאישתי(!) רשומה בכתובת אחרת (שגם בה משולמת האגרה, בית אימה), המחשב של משרד הפנים ימשיך לפלוט דרישה לחיוב. ע"פ שיחה עם אחת מעורכות הדין במשרד, אישתי חייבת לשנות את כתובתה במשרד הפנים ע"מ שהמכתבים יפסיקו וכן עלי לגשת לרשות השידור ולהוכיח כי אישתי ואני גרים ביחד בבית הורי, וזאת משום שלטענתה, הרשות יודעת שאנו נשואים, ולא הגיוני שזוג הנשוי גר בכתובות שונות.. (!?), אלא אם נמצא בהליכים. א. האם אין פה חדירה לפרטיות וחוסר רלוונטיות לתשלום האגרה? ב. מה אני עושה? לגשת לרשות? למשרד עו"ד? לשלוח מכתבים רשומים? למי? ג. מה אומר החוק? האם עבור כתובת אחת מספיק תשלום אחד?האם אישתי מחוייבת להעביר את כתובתה לבית הורי ע"מ להפסיק עם המחול המטורף הזה? תודה! הכמעט מיואש.

  השב
 • 17:54, 6 באוגוסט 2012

  שלום קובי
  כתוב בדחיפות מכתב בדאר רשום לרשות השידור וגם לעורך הדין, טען טענותייך - כפי שכתבת לי וצרף אסמכתאות רלוונטיות.

  בין היתר כתוב כי הנכם מתגוררים בבית הורייך, וכי החלפת כתובת האשה תתבצע ביום שתעברו לבית אחר. כמו כן בכל מקרה בשתי הכתובות (שלך ושלה) אין חובת תשלום אגרה כי ההורים משלמים שם אגרה.

  אשתך לא מחוייבת להעביר כתובת, אם כי הדבר רצוי.
  פעל במהירות.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור