• 31 ביולי 2013

חוב אגרה - דחוף

שלום סמדר,
    התקשרתי וביקשת שאכתוב פה את שאלתי - אשמח מאד לתגובתך המהירה:)
    לפני מספר חודשים קיבלתי הודעה ראשונה ממשרד עו"ד שמייצג את רשות השידור ובה דרישה לתשלום אגרת טלויזיה משנת 2007 ועד 2012, כמובן בתוספת קנסות וכו'.
    שלחתי מכתב רשום לאגף הגביה ובו הצהרתי כי המכשיר נרכש על ידי בשנת 2007 עבור אבי והיה בשימושו עד לפברואר 2011 ואז הועבר אליי.
    לא קיבלתי כל תגובה למכתבי והיום גם התברר לי (משיחה עם משוד עו"ד הגובה) כי המכתב כלל לא הובא לידיעתם וגם אם כן היה מועבר אליהם לא היה בכך כדי לשנות את המצב מכיוון שהיה עליי להצהיר על כך תוך 30 יום מעת רכישת המכשיר בשנת 2007.
    המצב כרגע הוא שהתיק הועבר להוצאה לפועל ולכן החוב טפח בעוד 940 שח (ועומד כרגע על כ-4500 שח).
    אמרו לי שהדבר היחיד שאפשר לעשות זה לשלוח להם תלושי משכורת כדי שישקלו לתת לי הנחה.
    מה ניתן לעשות? האם אכן אין שום ערך לעובדה שהמכשיר אכן לא היה ברשותי עד לפברואר 2011?

אודה על תגובתך/עזרתך המהירה.
    בברכה,
    בעז.

31 ביולי 2013
  • 4 באוגוסט 2013

חוב אגרה - דחוף

שם תוכן הודעה:

משרדי עו"ד עפ"י רוב מגישים ישר תביעה בסכום קצוב בהוצל"פ, כך שעלייך להגיב תוך 30 יום. אם לא תשלמו או תגיבו, תגלו שעיקלו לכם את חשבון בנק, שהוטלו עליכם הגבלות בבנק ישראל ושאר סנקציות מטורפות.
    הייתי ממליצה בדחיפות להגיש התנגדות לתובענה בטרם יחלפו 30 ימים (אם יחלפו - תצטרכי בקשה להארכת מועד + תצהיר ערוך כדין)+ עיכוב הליכים,
    אולי יש מקום להגיש בקשה למתן פס"ד הצהרתי המורה על אי קיומה של טלוויזיה משנת x,
    בהצלחה

4 באוגוסט 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?