נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד רויטל (טלי) אבידן

0
שנות נסיון
עברית
עברית
גיבורי ישראל 24 נתניה
גיבורי ישראל 24 נתניה

עו"ד רויטל (טלי) אבידן נותנת מענה משפטי בתחום דיני המשפחה – ברמת הייעוץ והייצוג גם יחד. היא מטפלת בנחישות בתיקים משפטיים סבוכים, תוך הגדרה ברורה של היעדים ומציאת פתרונות ייחודיים שיסייעו בהשגתם. ללקוחותיה היא מעניקה ליווי מלא ויחס אישי לכל אורך התהליך, ובמידת הצורך מפנה אותם לאפיקים של גישור ומו"מ.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד רויטל (טלי) אבידן מטפלת בכל הקשור למעמד אישי ולליטיגציה אזרחית-מסחרית. היא התמחתה אצל כבוד השופטת שושנה ברגר בחיפה, ולאחר שקיבלה את הסמכתה עבדה במשרדי עורכי הדין ישי בית און ושלם-ליובין. לאורך השנים ניהלה תיקים מורכבים במגוון נושאים וצברה ניסיון נרחב בהופעה בבתי משפט. למשרדה העצמאי סניפים בנתניה ובתל-אביב

 

תחומי העיסוק של עו"ד רויטל (טלי) אבידן כוללים:

·         גירושין

·         רכוש

·         משמורת

·         מזונות

·         הסכמים

·         גביית מזונות

·         אלימות במשפחה

·         ידועים בציבור

·         ירושות וצוואות

·         ועוד

 

 

עו"ד אבידן מקפידה לעמוד בקשר רציף ואישי עם כל אחד ואחד מלקוחותיה, לשתפם בתהליך קבלת ההחלטות וללוות אותם צעד-צעד עד לפתיחה של פרק חדש בחייהם. כדי להשיג את היעדים שהוצבו בתחילת הדרך, עו"ד אבידן בונה אסטרטגיה משפטית אישית וייחודית לכל לקוח, מפעילה יצירתיות מחשבתית ונשענת על הכלים המשפטיים הקיימים בנחישות, בהגינות ובביטחון. במידת האפשר, היא מעודדת את לקוחותיה לפצוח בהליכים של מו"מ ולגבש הסכמי פשרה הולמים, שיצמצמו את הצורך במענה המשפטי. 

ראיונות וידאו

עו"ד רויטל (טלי) אבידן על המהפכה בדיני מזונות

עו"ד רויטל אבידן - הסכם שלום בית ולחילופין גירושין