נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יהודאי ציון - משרד עו"ד

15
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הרברט סמואל 44 חדרה
הרברט סמואל 44 חדרה

משרד עורכי הדין ציון יהודאי הוקם בשנת 2005 ועוסק בדיני התכנון והבניה על כל היבטיהם,כולל ייצוג בנושאים של היתרי בניה, שימוש חורג והקלה. בנוסף, מעניק המשרד ייעוץ משפטי שוטף וטיפול בנושאי הפקעות ופיצויים בגינן, הפחתת היטלי השבחה, פירוק שיתוף ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי הדין ציון יהודאי הוקם בשנת 2005 ועוסק בדיני התכנון והבניה על כל היבטיהם, ובכלל זה, ייצוג מבקשים או מתנגדים בקשר לתב"ע, היתרי בניה, שימוש חורג והקלה.

בנוסף, מעניק המשרד ייעוץ משפטי שוטף וטיפול בנושאי הפקעות ופיצויים בגינן, הפחתת היטלי השבחה, פירוק שיתוף, תביעות בגין ירידת ערך לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה.

המשרד עוסק ומתמחה בהליכי ליטיגציה בכל אחד מהתחומים המפורטים לעיל בפני כל הערכאות השיפוטיות, ובמידת הצורך באמצעות נקיטת הליכים משפטיים, לרבות השגות, עררים ועתירות מנהליות, והכל כדי לשמור על האינטרס התכנוני של לקוחותיו. משרדנו מייצג נאשמים בכתבי אישום בגין עבירות על חוק התכנון והבניה, כמו בניה ללא היתר, שימוש חורג, פיצולי דירות והפרות צווי הריסה, וכן מטפל בביטול צווים להפסקת שימושים חורגים וצווים מינהליים. בנוסף, מטפל משרדנו בלגליזאציה (הכשרה) של בניה לא חוקית או שימוש בלתי חוקי והתאמתם לדרישות החוק. לשם כך נעזר משרדנו במהנדסים, אדריכלים ושמאי מקרקעין מהשורה הראשונה. נשמח לעמוד לשרותכם ולהעניק לכם טיפול מקצועי, תוך דגש על צרכי הלקוח וניסיון אמיתי למצוא את הפתרון המתאים והיעיל ביותר בהתאם לנסיבות המקרה.