נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מיגל עבאדי - עו"ד ונוטריון

17
שנות נסיון
עברית
עברית
בורוכוב 20 רעננה
בורוכוב 20 רעננה
envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

מיגל עבאדי הינו עו"ד ונוטריון העוסק בין השאר בתרגום מסמכים רשמיים לכל שפה על פי החוק הנהוג בכל מדינה ומדינה, בין השאר גם בנושא בקשות אזרחות הכרוכות בתרגום מסמכים שונים.

משרדנו זמין בכל עת להעניק שירות מיידי מהיר לטובת אלו הזקוקים לשירותי הנוטריון (כולל שירות מהיום להיום). את שירותי הנוטריון ניתן לקבל אף בכתובת הלקוח בתיאום מראש מול משרדנו, ועל פי הקבוע בחוק ובתקנות הנוטריונים.

כדאי לציין שנוטריון חייב להיות רק עורך דין בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום. בנוסף, עורך הדין חייב להיות נקי מכל עבירה, לרבות כזו שיש עימה קלון. נוטריון בישראל חייב להיות אזרח ישראלי, אשר עבר הכשרה והתמחות מיוחדת בנושאים בהם עוסק נוטריון.

החוק מעניק לעורכי דין מסוימים כאלה שהוא מכיר במוניטין ובניסיון הרב שלהם את התואר נוטריון. תואר נוטריון מעניק את הזכות והאחריות לעסוק בתיווך משפטי על פי החוק הבינלאומי וכן פסיקה בשאלות של מקור.

סירבול של מערכת ביורוקרטית מוכר לכל אזרח בוגר, לעיתים מוצאות מערכות שכאלה פתרונות פשוטים, המקלים מאוד על חייו של האזרח. נוטריון מפשט לאזרח את מגעו עם רשויות החוק, מסייע לו בפעולות שגורלו הטוב תלוי בהן.

כמו כן, נוטריון מיגל עבאדי מסייע רבות בקבלת אזרחויות ומעמד חוקי בארץ.  בתהליך ההגירה אנו נמציא אישור נוטריוני להעתק ותרגום של כל התעודות החשובות לנו: תעודת לידה, גיליון ציונים, אישור לתעודת מקצוע, אישור למסמכים לחתונה ועוד.