נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אדטו מוטי, משרד עורכי דין

19
שנות נסיון
אנגלית, ספרדית, עברית, פורטוגזית
אנגלית, ספרדית, עברית, פורטוגזית
דרך מנחם בגין 65, תל אביב
דרך מנחם בגין 65, תל אביב

משרד עו"ד מוטי אדטו מייצג נאשמים וחשודים בהליכי חקירה והמשפט הפלילי. המשרד מנוהל על ידי עורך דין פלילי, אדטו מוטי, בעל ניסיון רב במשפט פלילי. עו"ד אדטו מלווה את לקוחותיו משלב החשדות וייעוץ והכנה לחקירה במשטרה, דרך ליווי החקירה במשטרה, הליכי מעצר, דרך שלבי המשפט הפלילי.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

מוטי אדטו, משרד עו"ד מייצג נאשמים וחשודים בהליכי חקירה והמשפט הפלילי. המשרד מנוהל על ידי עורך דין פלילי, אדטו מוטי, בעל ניסיון רב במשפט פלילי. עו"ד אדטו מוטי מייצג את לקוחותיו משלב החשדות וייעוץ והכנה לחקירה במשטרה, דרך ליווי החקירה במשטרה, הליכי מעצר, דרך שלבי המשפט הפלילי, תסקירים של שירות המבחן, הליכי שיקום וטיפול, ערעורים פליליים, כמו גם ליווי אסירים והגשת חנינות.

 

עו"ד אדטו מוטי מקפיד להעניק ללקוחותיו ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי ובכך מאפשר ללקוחותיו לצלוח את המצב הלא נעים, תוך ליווי צמוד של עורך הדיו אדטו והבנה מלאה של ההליכים המשפטיים ואפשרויות שיקום שפתוחות בפני החשודים/הנאשמים.

 

עו"ד אדטו וצוות המשרד מאמינים כי "אנחנו מייצגים אנשים ולא מייצגים תיקים" - לכן, כל לקוח המשרד הוא ייחודי וזוכה ליחס אישי תוך התייחסות לרקע והמצב שבו הלקוח מצוי.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לגלוש לאתר הבית של עו"ד אדטו מוטי.

מדריכים משפטיים