נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אדיר כהן - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
ירושלים 18 אשדוד
ירושלים 18 אשדוד

עו"ד אדיר כהן בעל ניסיון בייצוג בתחום התמחותו העיקרי, דיני תעבורה. ייסד את המשרד בו הוא מעניק שירות ללקוחותיו, אותם הוא מלווה באופן אישי לאורך כל ההליכים, החל משלב הייעוץ, מגיע לבתי המשפט לתעבורה בכל רחבי הארץ, לבתי המשפט המחוזיים ולעליון.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד מעניק שירות במגוון רחב של מקרים, החל מביטול נקודות בדוחות קנס, הזמנה לדין בשל נהיגה בשכרות, תחת השפעת סמים, במהירות מופרזת, בזמן פסילה ועד לתאונות דרכים קטלניות. המשרד מטפל בפסילות מטעם משרד הרישוי והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים ומגיש בקשות עבור לקוחותיו בוועדות ערר, מספק ליווי לאורך ההליכים הכוללים לעיתים מעצר ומייצג את הלקוחות עד לסיום התהליך בבית המשפט.

 

ועדת ערר – עו''ד כהן מייצג את לקוחותיו במהלך הוועדה, לאחר שקיבל לידיו את החומרים הרלוונטיים ובשיתוף עם מומחה מטעמו, המספק חוות דעת, מאפשרים להשיב ללקוחות את רישיון הנהיגה ועצמאותם לחזרה לאורח חייהם.

 

עו''ד כהן מייצג את לקוחותיו בכל העברות בתחום, החל מאי מתן זכות קדימה וחגורת בטיחות, דרך נהיגה תוך שימוש בטלפון הנייד ותמרור עצור ועד לאי עצירה ברמזור אדום ותאונות פגע וברח. עו''ד כהן מספק את שירותיו תוך מתן דגש לטובת הלקוח ולרגישות המקרה ומאפשר למרבית מלקוחותיו לשוב לשגרה ולקבל את הזכויות להם הם זכאים.   

 

עו''ד כהן דוגל בגישה, שגם אם נתפסתם לאחר התאונה, זה כלל לא סוף העניין וכדאי לפנות לעורך דין שזהו תחום התמחותו הראשי. עו''ד כהן יעמוד לרשותכם לכל שאלה וצורך, לפרטים נוספים צרו קשר עם המשרד.