נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד סער אטיאס

0
שנות נסיון
עברית
עברית
פארק עסקים קיסריה
פארק עסקים קיסריה

עו"ד סער אטיאס עומד בראש משרד בוטיק ייחודי המתמחה בתחום הנדל"ן, במשפט מסחרי ובתחומים נוספים. זהו משרד דינמי, ששם לו למטרה לספק ללקוחותיו מענה משפטי מקיף, מקצועי, יצירתי ושקוף לכל אורכו של ניהול התיק.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדו של עו"ד אטיאס מספק מכלול שירותים משפטיים בתחומי דיני מקרקעין, משפט מסחרי, דיני חברות, דיני הגירה ועוד. משרדו מעניק סיוע משפטי מקיף וייצוג מלא ללקוחות פרטיים ולחברות, בישראל ומחוצה לה. המשרד בולט בתפיסה הרואה את הלקוח במרכז, ועושה הכול על מנת לממש את האינטרסים שלו בכל מקרה משפטי.

 

מצוינות ומקצועיות בליווי עסקאות נדל"ן

עו"ד סער אטיאס מיומן ומנוסה בליווי מלא של עסקאות נדל"ן, פרטי ומסחרי, לרבות עסקאות מכירה, רכישה, השכרה ועוד. המשרד מתנהל מול הגורמים השונים, לרבות רשות המיסים, רשויות התכנון והבנייה או הגורמים המממנים לפרויקט, ומסייע בעריכת המסמכים הדרושים להשלמת הפרויקט או העסקה. לצד הייצוג המלא בעסקאות, פועל המשרד לפתרון מחלוקות בתחום, למשל בכל הנוגע לליקויי בנייה.

 

גב משפטי לבעלי עסקים וחברות

בתחום החברות והמשפט המסחרי, מלווה המשרד את לקוחותיו מהשלבים הראשונים של פתיחת החברה ובמהלך כל הפעילות השוטפת שלה, ליווי בעסקאות מיזוגים ורכישות וכדומה.

המשרד עוסק בגבייה ובהוצאה לפועל, לרבות ייצוג חברות ונושים כאחד, חתירה להסדרי חוב ונושים, ניהול תהליכי פירוק חברות וכדומה. הייחודיות היא שהמשרד מספק לחברות שירותי מעטפת, בדגש על הנפקה של אשרות עבודה עבור מומחים זרים לחברות בישראל ומחוצה לה, מתן שירותי גבייה ואחרים. למשרד מומחיות מיוחדת במתן סיוע משפטי לחברות הייטק, לסוכנויות ביטוח ולגופים פיננסיים אחרים.

 

הייעוץ הניתן במשרד הוא מעשי, איכותי וניתן תוך מתן תשומת לב מלאה לצרכי הלקוח ולאינטרסים הברורים שלו. במהלך השנים המשרד רשם כמה הצלחות מרשימות בתחומי הפעילות שלו, כולל במקרים מורכבים במיוחד.

 

עוד ניתן לקבל במשרד שירותים נוטריוניים, ביניהם אישור אפוסטיל, צוואה נוטריונית ומתן ייפוי כוח מתמשך.

בקרו באתר alaw.co.il