נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אנה פולישוק קוסא - משרד עו"ד

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית, רוסית
אנגלית, עברית, רוסית
הרצל 11 באר שבע
הרצל 11 באר שבע

עורכת הדין אנה פולישוק קוסא מעניקה ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום:דיני עבודה, תביעות ביטוח לרבות המוסד לביטוח לאומי ונזקי גוף. עו"ד פולישוק קוסא התמחתה בלשכה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי במחוז דרום ובמשרד מוביל בתחום דיני העבודה ונזקי גוף. המשרד מעניק שרותיים משפטיים גם לדוברי השפה הרוסית.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד


את המשרד ייסדה עו"ד אנה פולישוק קוסא 
כמשרד משרד בוטיק המעניק שרות המותאם לכל לקוח על בסיס מחקר משפטי מעמיק. עו"ד אנה פולישוק קוסא מקפידה לשמור על יושרה, הגינות ומתן יחס אישי לכל לקוח מתוך ההבנה כי התיק שלך הוא מרכז עולמך. ככזה פועלת בנחישות ובמקצועיות לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורך.

 

ניסיון אקדמי ומקצועי

עו"ד אנה פולישוק קוסא בעלת תואר LL.B במשפטים והיא מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל. את ניסיונה העשיר היא החלה לרכוש כבר במהלך עבודתה בלשכה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי במחוז דרום. לאחר מכן במהלך עבודתה במשרד מוביל בתחום דיני העבודה ונזקי הגוף.

 

הידע והניסיון העשירים שצברה מעניקים לה יתרון משמעותי בייצוג ומיצוי זכויות מול מעסיקים, מיצוי זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי ובהתמודדות מול כל חברות הביטוח. כמו כן המשרד נמצא בקשרים הדוקים עם מיטב הרופאים המומחים, מה שמעניק יתרון עצום בהשגת המטרה – מיצוי מלוא הזכויות וקבלת הפיצוי הגבוה ביותר.

 

עו"ד אנה פולישוק קוסא פועלת בנחישות, באמינות, במסירות כשהשקיפות לנגד עיניה. אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד אנה פולישוק קוסא באופן אישי ולקבל ליווי משפטי אישי וצמוד.