נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עו"ד - וונונו אבי

11
שנות נסיון
עברית
עברית
כיכר צה"ל 15, קריית שמונה
כיכר צה"ל 15, קריית שמונה

משרד עו"ד וונונו אבי מתמקד ועוסק שנים רבות בשלושה תחומים עיקריים: דיני משפחה ומעמד אישי. ייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל והליכי חדלות פירעון. חזון המשרד מורכב ממתן שירותים משפטיים קפדניים וממוקדים בתחומים הנבחרים הנ"ל ומתן פתרונות יצירתיים בהתאם לנסיבות של כל לקוח באופן אינדיבידואלי. המשרד נותן דגש על בניית אסטרטגיה משפטית פרטנית וקפדנית לכל לקוח.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד וונונו בקריית שמונה, הינו משרד בוטיק המספק ללקוחותיו שירות אישי, יעיל וכמובן בזמינות גבוהה, בייחוד כאשר מדובר בניהול תיק גירושין המערב אמוציות רבות ועלול להתארך זמן רב עד שהצדדים מגיעים להסכמות.

חשוב לציין כי ישנם תיקים המשלבים את התחומים בהם מתמחה המשרד, לצערנו הדבר קורה בעת פרידה לא נעימה או שכסף והתחייבויות רבות מעורבות – ייתכן וייפתחו כנגד אחד הצדדים תיקי חייבים בהוצאה לפועל.

ייחודו של המשרד הוא בהתוויית אסטרטגיה לניהול התיק

המשרד נותן דגש על בניית אסטרטגיה משפטית פרטנית וקפדנית לכל לקוח, תוך מציאת הפתרון המיטבי ביותר בהתאם לסוגיה המשפטית הרלוונטית.

אנחנו כאן, מלווים את לקוחותינו ומפעילים את מיטב היכולות המשפטיות והידע הרב שצברנו לטובת כל לקוח. לאורך כל ההליך המשפטי אנו דואגים לעדכן את לקוחותינו בזמן אמת וכל לקוח הוא שותף.

 

 תחומי עיסוק המשרד

 

·         גירושין, יישוב סכסוכים ועריכת הסכמים

·         ייצוג חייבים בהוצל"פ וניהול תיקים

·         הליכי חדלות פרעון