עו"ד ומגשרת ענת וסרמן צים

עו"ד ומגשרת ענת וסרמן צים

23 שנות ניסיון

  • המלאכה 2, רעננה
  • עברית
ZAP משפטי

עורכי דין? הצטרפו עכשיו!

ZAP משפטי
שם*
אימייל*
טלפון*

אודות המשרד

המשרד של עו"ד ענת וסרמן-צים מתמחה בדיני משפחה וירושה, צוואות והתנגדויות לצוואות, פירוק שיתוף במקרקעין, נושאי אימוץ, אלימות במשפחה, הגירת ילדים ופונדקאות. כמו כן, עוסקת בתחום מקרקעין- הסכמי מכר ושכירות, רישום בטאבו וכיוצ"ב.

הייחוד המקצועי שהמשרד מציע ללקוחותיו, מבוסס על שילוב מקצועיות, מציאת פתרונות מקוריות ויצירתיות, תוך מתן יחס אישי וטיפול סבלני ומסור. בנוסף, עו"ד וסרמן-צים הינה מגשרת מוסמכת.

הגישור הינו הדרך הנכונה, הקצרה והיעילה יותר לסיים קשר נישואין או קשר חיים משותפים. הגישור מתאים לבני זוג המעוניינים להסדיר ענייני הרכוש ו/או משמורת ו/או מזונות, בעצמם, אך אינם יודעים כיצד לעשות זאת או שאינם בקיאים בדין החל על עניינם. בהליך הגישור בני הזוג מחליטים בעצמם כיצד יראו חייהם לאחר הגירושים כל עוד אינם מנצלים או פוגעים בבן/בת הזוג, וככל הניתן בדרך שאינה סותרת את החוק. בהגיע בני הזוג להבנות תערוך עוה"ד הסכם גירושין משפטי אשר יוגש לאישורו של בית המשפט או בית הדין הרבני לפני החלטת בני הזוג.

המגשר אמור לעזור לבני הזוג להגיע להסדר הטוב ביותר לשני  בני הזוג ובעיקר לילדיהם וככל הניתן למזער את הנזק למשפחתם.

הינך מוזמן/ת לתאם פגישה לא מחייבות במשרד, כדי לבחון יחדיו את דרך הטיפול הנכונה ביותר בעניינך, על מנת להשיג את היעדים הרצויים ולהביא להצלחתך המרבית.

התקשרו אלינו 09-7428761 בין השעות 9:00 - 19:00 בימים א' - ה'.

שירות במס' שפות (1+)

יצירת קשר

תחומי עיסוק

  • דיני משפחה וגירושין

עורכי דין בתחום